bleskyA je to zase tady! Přišly prázdniny a dovolené, jenže venku zrovna prší, je bouřka, padají kroupy (nehodící se škrtněte), televize omrzela, knížka není po ruce, případně děti otravují… Není konečně čas na trochu kultury, pobavení a konečně i vzdělání? V muzeu je spousta věcí k prohlížení. Před potomky se můžete blýsknout svými znalostmi, o kterých jste si sám(sama) myslel(a), že jste je dávno zapomněl(a).

Snad Vás alespoň trochu potěší náš zábavný testík na dovolenou, jenž Vás však může přivést k nám i s celou rodinou. Těšíme se na Vás každý týden od úterka do neděle v 10 – 12 a 13 – 17 hod (poslední prohlídka vždy hodinu před uzavřením či polední přestávkou).

Můžete shlédnout i příležitostnou výstavu „Brdy podzemní“, která potrvá až do 1. srpna.

Také nás můžete povzbudit v práci hlasem pro naše muzeum v soutěži „Kompas“ ROP Jihozápad a přitom vyhrát některou ze zajímavých cen (viz odkaz zde nebo baner vpravo na úvodní stránce muzejního webu).

Dovolte nám vážení návštěvníci, příznivci a přátelé, abychom Vám popřáli co nejhezčí letošní dovolenou. Těšíme se na shledanou v našem Muzeu Středních Brd!

Chvíle klidu a pohody si můžete zpestřit následujícím zábavným testem:

"Mám navštívit Muzeum Středních Brd?"

Správnost odpovědí si v reálu můžete ověřit v naší stálé expozici.