Archiv pozvánek na akce v Muzeu Středních Brd Strašice

Soutěž - Zimní stopou Středními Brdy a Podbrdskem

vlockaZimní soutěž Muzea Středních Brd ve Strašicích pro děti a jejich doprovod

Muzeum Středních Brd ve Strašicích ve spolupráci s plzeňským vydavatelstvím Region All  pořádá dětskou soutěž Zimní stopou Středními Brdy a Podbrdskem. Soutěž je určena dětem od 6 do 15 let a provede účastníky Muzeem Středních Brd a některými památkami okolí Strašic a Mirošova. Začíná 15. ledna a končí 20. dubna 2010. Děti, nebo jejich doprovod si mohou vyzvednout Herní plán a Úkolové listy (přední strana, zadní strana) v Muzeu Středních Brd, Městské knihovně a Infocentru v Rokycanech, Místních knihovnách ve Strašicích a Mirošově, Městském muzeu ve Zbiroze a v řadě Základních škol na Rokycansku. Muzeum touto soutěží zahajuje letošní Rožmberský rok 2011 ve Strašicích.

Tiskoviny soutěže obdržíte rovněž od soboty 15. 1. 2011 v pokladně Muzea Středních Brd, od středečního odpoledne 19. 1. rovněž v Městské knihovně Rokycany, Informačním centru Rokycany, Městské knihovně Mirošov, Městském muzeu ve Zbiroze, v Centru ochrany přírody v Radnicích (synagoga) a některých ZŠ v rokycanském okrese.

Odpovědi na otázky a zpracování úkolů vyhodnotí porota, která určí pořadí do 6. místa. Pro vítěze jsou přichystány knižní i věcné ceny, každý účastník soutěže bude odměněn drobným, ale hodnotným dárkem.

Soubory ke stažení:

Jste zde: Hlavní stránkaAkceArchiv pozvánekSoutěž - Zimní stopou Středními Brdy a Podbrdskem

Hlavní sponzoři

      paliva strasice skart2      
Paliva Strašice Plzeňský skart
Free business joomla templates