brdy-fotoKrásné vánoční dárky můžete získat v pokladně Muzea Středních Brd.

Především je zde veliký výběr knih s regionální historickou i přírodovědnou tématikou, nebo krásné šperky z drahých kamenů - brdských železitých křemenů.

Knihy:

Brdská edice nakladatelství Baron: V. Jiřička: Klapající minulost (o mlýnech, pilách a hamrech na Padrťském potoce); T. Makaj, P. Prokůpek: Strašice a okolí v obrazech

Řada „Na starých pohlednicích a fotografiích“ nakl. Baron: Střední brdy; Rožmitálsko; Rokycansko; Rokycany Zbirožsko; Berounsko, Příbramsko

Podbrdské vydavatelství: M. Lang: Kterak železo z moře do Rokycan přišlo (o těžbě a zpracování železných rud v Ejpovicích a okolí)

Umění českého západu (ojedinělý, vynikající souhrn o moderním umění na Plzeňsku) a řada dalších.

Přijďte, rádi Vás obsloužíme! (Inspiraci můžete nalézt i v e-shopu na stránkách Místní knihovny ve Strašicích)