Novinky - aktuality z Muzea Středních Brd

Hledáte nápady na prožití volného času s přírodou?

kapka-prirodyPředstavujeme vám nové vydání KAPesního KAtalogu volného času pro ty, kdo míří do PŘÍRODY, který vyšel v březnu 2013. Katalog nabízí inspiraci pro plánování výletů, poznávání krásných míst naší republiky, aktivit zaměřených na přírodu a zdravé životní prostředí.

Praktický soubor turistických a kulturních nabídek včetně zájmových a tvořivých aktivit je vhodný pro rodiny s dětmi, jednotlivce i skupiny.

KAPKA PŘÍRODY je distribuována bezplatně ve vybraných organizacích pro volný čas, v turistických a přírodovědných klubech, v základních a specializovaných školách, na některých akcích i u partnerů vydavatele. I vy si katalog můžete individuálně objednat prostřednictvím www.in-prague.cz.

V edici KAPKA jsou připravována další témata: KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se věnují DĚTEM (květen), KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo si chtějí užít MORAVY (vyjde v červenci), KAPesní KAtalog volného času pro ty, kdo se nebojí BARIÉR bude k dispozici koncem září a koncem listopadu vyjde KAPesní KAlendář volného ČASU na rok 2014.

Katalogy budou distribuovány také prostřednictvím našeho Muzea Středních Brd ve Strašicích.

Více informací o projektu KAPesních KAtalogů a možnost bezplatného objednání katalogu najdete na internetových stránkách www.in-prague.cz.
Jste zde: Hlavní stránkaNovinkyHledáte nápady na prožití volného času s přírodou?

Hlavní sponzoři

      paliva strasice skart2      
Paliva Strašice Plzeňský skart
Free business joomla templates