pristupne uzemiChráněná krajinná oblast Brdy, vyhlášená od 1. ledna 2016, je na samém počátku vlastní existence. Stále se pracuje a ještě nějakou dobu bude pracovat na odstranění pyrotechnických zátěží či na šetrném zpřístupnění některých zvláště cenných chráněných přírodních partií. Proto žádáme veřejnost o laskavé pochopení a trpělivost. Probíhají intenzivní jednání o vybudování turistických tras. V případě potřeby informací se můžete obracet na Infocentrum v našem Muzeu Středních Brd (viz Kontakty).

Přinášíme Vám, díky informacím z CHKO Brdy, v současnosti aktuální mapky CHKO s vyznačením jejích zón a současně i se stávajícím stavem pyrotechnické asanace a předběžným (!) návrhem turistických a naučných tras.

Mapky jsou pouze orientační. Důrazně upozorňujeme, že v terénu nejsou trasy dosud vytyčeny! Při návštěvě bývalého vojenského újezdu se řiďte tabulkami o nebezpečí nevybuchlé munice, případnými pokyny Policie ČR i příslušné Městské či Obecní policie a pracovníků CHKO Brdy, nevstupujte na území I. i II. zóny a v žádném případě nevjíždějte na lesní komunikace či dokonce přímo do terénu motorovými vozidly!

Mapky ve velkém rozlišení se otevřou v novém okně prohlížeče po kliknutí na příslušný odkaz: Mapka s vyznačením stupňů ochrany přírody, Mapka zpřístupněných částí území s vyznačením navrhovaných cyklotras a stezek pro pěší. (pro zobrazení v plném rozlišení je třeba najet kurzorem myši na otevřenou mapku a ještě jednou kliknout)

fbook
youtube
icentrum
listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
kronika Strašické kroniky

Hlavní sponzoři

      paliva strasice skart2      
Paliva Strašice Plzeňský skart
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com