O proběhlých výstavách v Muzeu Středních Brd Strašice

Z vernisáže výstavy Kámen svému městu

ctenice-vernisazPřes vskutku škaredé počasí se sněhovou kalamitou dorazilo na vernisáž výstavy „Kámen svému městu“ asi 40 statečných, za což jim opravdu děkujeme! Výstavu zahájila ředitelka Muzea hlavního města Prahy PhDr. Zuzana Strnadová spolu s produkční Mgr. Hanou Klabanovou, kurátorkou Mgr. Janou Bělovou, Ph.D. a autorem.

Budeme se snažit zajistit do Prahy – Ctěnic zájezd, aby si Brďáci mohli prohlédnout, jak pomáháme Pražanům vnímat z neobvyklého úhlu pohledu památky jejich velkoměsta. Autor Martin Lang se ocitl v poněkud schizofrenním postavení, rozdělen mezi svou pražskou minulost a brdskou přítomnost.

Několik momentek z vernisáže výstavy si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Jste zde: Hlavní stránkaVýstavyO proběhlých výstaváchZ vernisáže výstavy Kámen svému městu